Главная

ПОШИТТЯ ШТОР

У нас Вы можете замовити пошиття штор та гардин з ОРІГІНАЛЬНИХ тканин.Для цього Вам необхідно знати ширину карнизу,висоту штори(гардини),яка вимірюється від гачка карниза - до підлоги кімнати,і коэфіцієнт складання(від 1,5 до 3,0).Якщо ви сумніваєтеся у вимірах,то наші дизайнеры зв’яжуться з Вами,и допомогут розібратися с замовленням!  Дніпро,вул.Дмитра Яворницького,52


                   

 Розрахунок тканини(ПРИКЛАД): Висота-від карниза до підлоги=250см,Довжина карниза=200см.Складання =1:2. Висота полотна=250см+15см підворот низ,+10см підворот під тасьму.загальна висота=275см.  Ширина полотна-2х200см=400см.(4м).         

ТАСЬМА ШТОРНА
КОДШИРИНА мм
70160мм
701-М60мм
70560мм
705-М60мм
К-080100мм
К-080-М100мм
К-083100мм
К-083-М100мм
К-31520мм
К-315-М20мм    НАВІСКА ШТОР

Якщо у Вас не було досвіду навішування штор, прохання уважно ознайомитися з простими правилами стяжки штор, гардин, а також звернути увагу на петлі, до яких приєднуються гачки!


ВИДИ ШТОР

Штори - один із найбільш звичних для нас предметів інтер'єру.

Більшість людей, чуючи це слово, уявляють два полотна тканини, підвішені на карниз і розсуваються в сторони. Це класичні штори, які всім нам так добре знайомі. Але мало хто знає, що розсувні штори – це далеко не єдиний вид штор. Існують ще й інші. Наприклад: Римські, Австрійські та Японські. Про них і йтиметься

Римскі штори.

Ці штори - спадщина древніх римлян, які були великими естетами і зналися на дизайні інтер'єрів. Дані штори є полотна тканини без складок. Ці полотна збираються в горизонтальні складки за допомогою спеціального ланцюжка. Якщо на цих полотнах буде зображений античний орнамент або портрет Юлія Цезаря, це надасть вашому будинку особливого античного колориту.

Австрійські штори.

Стародавні германці запозичили безліч культурних досягнень у стародавніх римлян. У тому числі вони запозичили у них дизайн штор. Але німці, будучи креативним народом, не просто запозичили їх, але ще й доопрацювали. Їхні штори були у всьому такими ж як і римські, за винятком того, що вони могли мати не лише горизонтальні складки, а й вертикальні. Згодом ці штори почали називати Австрійськими.

Японські штори.

Це останній тип штор, який ми розглянемо у нашій статті. Самобутня культура Японців породила безліч оригінальних предметів інтер'єру, зокрема Японці знамениті своїми шторами-панелями. Це рівні полотна тканини без складок. Цими шторами користувалися японські самураї, користуються і сучасні японські робітники та інженери. Можемо скористатися ними і ми.

Отже, ми розглянули три види штор, які відрізняються від звичних класичних. Це були римські штори, австрійські штори та японські штори. Тепер, якщо Ви замовлятимете нові штори, у вас буде більше можливостей для вибору.

 

ФАСОНИ ШТОР ДЛЯ КІМНАТ

Необхідно визначитися з функціональним призначенням штор-штори для залу, штори для вітальні, штори для спальні, штори та гардини для кабінету, штори для дитячої кімнати, штори та гардини для кухні. Якщо вони виконуватимуть лише естетичну роль, доповнюючи оформлення кімнати, то вибір матеріалів обмежується вашою фантазією та колірним рішенням.

ЗАМОВЛЕННЯ ТКАНИНИ В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ

Види портьєрних тканин
На ринку текстильної продукції представлений величезний вибір тканин для штор.

Залишається тільки правильно підібрати матеріал під конкретне приміщення та інтер'єр. Кожен вид тканини має свої особливості, які полягають у переплетенні ниток.

Штори з матеріалу BLACKOUT (Блекаут) – це тонка, але дуже щільна за текстурою портьєрна тканина для штор, яка має прекрасні світлонепроникні властивості, що надійно перегороджують потік світла.
Шеніл має оксамитову основу, яка чудово поєднується із кольоровими рішеннями.
Жаккард хоч і є бюджетним варіантом, але за допомогою нього можна декорувати будь-яку кімнату, чи це велика зала, вітальня чи спальня.
Софт (аналогічний велюру) лідирує у категорії кращих портьєрних штор для зали. Щільна та м'яка основа дозволяють створювати об'ємні рівні складки.
Штори з Бархату завжди виходять найшикарніші легені, з особливим блиском і переливами відтінків.
Льняна тканина ідеальний варіант для дитячих кімнат, так як це найбільш екологічний матеріал, який не притягує пил та відрізняється практичністю.
Шанзаліз або Селеста – двосторонній матеріал: одна сторона гладка, друга має нерівну рельєфну фактуру. Прекрасний варіант для драпірування.
Діамонд - щільна, але м'яка тканина дозволяє створювати складки будь-якої складності. Блискуча основа надає інтер'єру особливої вишуканості.
Вуаль – легка штучна тканина не має щільного плетіння, тому найбільше підходить для кімнат, куди не проникають прямі сонячні промені.
Атлас – важка матерія з гладкою блискучою основою. Шикарний варіант для залу, вітальні та спальні.
Існує величезний вибір та інших тканин для штор і гардин,таких,як ВУАЛЬ,МІКРОВУАЛЬ,ЛЕН,КАПРОН,НЕЙЛОН,БАТИСТ,ВИШИВКА,МІКРОВЕЛЬВЕТ,ОКС,РОГОЖКА,ШЕНІЛ,ДІМАУТ,

ОКСАМИТ(БАРХАТ),БЛЕКАУТ та багато іньших,

Наші швачки професійно виконають Ваше замовлення. Відправлення готових виробів проводиться в коробках, тому прасувати штори перед наважкою майже не потрібно!

Ціни на пошиття мінімальні, при відмінній (професійній) якості.

Замовляйте пошиття штор, гардин у нас - так Ви спростите собі замовлення штор.

X
Шторные и гардинные ткани Украина.
X
Турецкие ткани для штор по интернет-цене.
/poshittya-shtor